Chyby v Grepolis 2

DeletedUser1810

Hosť
Na Ete mi to zobrazuje no na Zete nie.. je to divné.. mali by to opraviť..
 

DeletedUser2704

Hosť
To som si nevšimol ale teraz keď som si to prečítal tak som sa pozrel a hľa je to tam také isté.
 

DeletedUser

Hosť
Chyba: V mojom meste sa nachádza 10 birém, avšak na pravom paneli ich ukazuje 14, pretože som štyri poslal na podporu. Niekedy mi na tom paneli ukazuje jednotky, ktoré v meste nie sú.

V staršej verzii ukazuje kedy bude možné použiť určité božské moci, avšak v novej neukazuje časy, veľmi mi to chýba. Nedá sa s tým niečo spraviť?

Tiež, keď si dám spojenecké fórum a kliknem na hocičo iné, zruší mi ho a nedá sa obnoviť to, čo som tam napísal. Nedá sa s tým niečo spraviť?
:eek:za DOUBLE
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
obchodnik

v casovom limite 11 minut sa neda zrusit obchodnik, ktoreho som poslala so surovinami na stavbu divu.
 

DeletedUser

Hosť
Obchodník sa nedá zrušiť ani pri obchodovaní medzi vlastnými mestami.
Mne to robí od posledného update.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser1403

Hosť
chyby

ako je možne že ide stavať div sveta no ostrove kde nie su obsadene všetky miesta ??
ako je možne že dobyjem mesto a nemožem sa doneho dostať ,ide to až kes sa odhalsim a prihlasim z grepu??
ako je možne že nemožem zastaviť kupca ani do 10 minuť aj ked ide z mojho do mojho mesta??
ako je možne ked si dam na na mesto kuzla volanie mora/rast populacie musim čakať 1-2 minutky kym to zaučinkuje?? plati to aj pri inych kuzlach
a celkovo grepolis 2.0 ma celkovo velmi pomalu reakciu takmer na všetko.
dakujem :)
 

DeletedUser

Hosť
1.) ako je možne že ide stavať div sveta no ostrove kde nie su obsadene všetky miesta ??
2.) ako je možne že dobyjem mesto a nemožem sa doneho dostať ,ide to až kes sa odhalsim a prihlasim z grepu??
3.) ako je možne že nemožem zastaviť kupca ani do 10 minuť aj ked ide z mojho do mojho mesta??
4.) ako je možne ked si dam na na mesto kuzla volanie mora/rast populacie musim čakať 1-2 minutky kym to zaučinkuje?? plati to aj pri inych kuzlach
5.) a celkovo grepolis 2.0 ma celkovo velmi pomalu reakciu takmer na všetko.
dakujem :)
1.) Nejsou ty neobsazená města náhodou Města duchů? Pokud ne, tak se omlouvám.
2.) Bohužel to je dlouhodobější problém, možná to některý budoucí update vyřeší.
3.) Viz poslední příspěvek od Sultána, to není bug, ale úmysl vývojářů.
4.) Toto ovšem bug je, na jeho odstranění se už pracuje.
5.) V tom máš pravdu, Grepolis 2.0 už není tak jednoduchý jak 1.0, tudíž s tím zpomalením se musí počítat.
 

DeletedUser

Hosť
Iwsten, rýchlosť je možné ovplyvniť aj jednoduchou zmenou prehliadača, mne to rozhodne pomohlo.
Ako sledujem prísun ticketov na support od zavedenia G2.0 na staré svety, hráčom tiež pomohlo priebežné mazanie cookies v prehliadači, resp.reštart. Primitívne, ale mnohokrát účinné.
Na odstránení chýb sa priebežne pracuje, nič menej odporúčam ich naďalej nahlasovať.
 

DeletedUser

Hosť
Nerozumiem že prečo pri prémiách sa už neukazuje presný čas , ale iba dátum skončenia...
 

DeletedUser

Hosť
Neobsadené miesto

Na ostrove som zazrel dedinku, ale nedalo sa ju označiť, takže som nevedel, čo to má znamenať. No ako som dopísal túto správu, tak sa mi to aktualizovalo a uvidel som novú dedinu na mojom ostrove. Moja nová farma :)
neobsadenmiesto.png
 

DeletedUser

Hosť
Info pre hráčov:
Doterajšie bugy sme dali do riešenia, pribudli k nim už spomínané pyramídy na SK gamma, ktoré boli ešte včera nahlásené na Innogames.
Tu je zoznam doteraz nahlásených bugov
http://forum.sk.grepolis.com/showthread.php?t=2089
Okrem nich som sa stretla aj s inými, ale neboli to masové chyby.
Všetko evidujeme a nápravu chýb očakávame rovnako netrpezlivo ako hráči.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
čo je toto nikdy som toľko vojska nemal a ani som toľko neporazil čo je s tym???
segment.png

 

DeletedUser

Hosť
1) Nauc sa obrezavat obrazky!!!! A radsej ich davaj v menej kvalitnejsom formate ked su take velke. JPG vacsinou zabera menej nez PNG. Ale niekedy to moze byt naopak takze pred uploadom si najprv vytvor obe (aj JPG a PNG) a uploadni len to mensie.

2) Jak to ze si tolko nikdy nemal hras uz dost dlho nie? Ak to je nejaky novy svet na ktory si sa nedavno regol, tak by si mal napisat aj aky.
 

DeletedUser

Hosť
Vyložil si si to správne?
Hradby neukazujú iba tvoje padnuté jednotky.
V ľavej časti vidíš zabité nepriateľské jednotky (hore tie, čo padli pri tvojich útokoch, dole tie, čo padli pri obrane tvojich miest).
Tvoje padnuté jednotky vidíš iba na pravej strane - teraz ti to sedí?
Ak nie, pôjde o bug.
 
Hore