Kaviareň sveta Delta

DeletedUser

Hosť
Jak nikdo som tu ja :D...sorky už si neni prvý v bodoch :D :p ja som ďaleko ale čo už :D
 

DeletedUser

Hosť
0:38:17 :D OL doraza .. prve miesto zase moje + ako prvy sest miest :D :D a ty hras Deltu ?? idem pozriet
 

DeletedUser

Hosť
44 :) ale neboj už tam ide dúchať silnejšie :D hlavne tích predátorov(L.A.M.Y. aspoň na mojom ostrove s výnimkou jedného) posielajú na mňa do útoku šermov :D :D :D dnes som jedného obehol a šupnul mi blesk :D
 

DeletedUser

Hosť
to jak robis sorkan preboha... ja som teraz ziskal 5-te mesto len.... na teba dajak nestiham, budes ako lancelot :D
 

DeletedUser

Hosť
nebojte sorkana neprechvalite... on je splachovaci typ a ma vysoke hradby a vzdy vezu takze ho ani neurazite... :p
A ako ma tolko miest?? Ja nwm, asi ho Nibiru ucila jak sa to hra :D
 

DeletedUser

Hosť
JJ sicko mi se ucil od toho tu andelka co akurat napisal .. :D a nebudem jak Lancelot bo ked zacne semster, ta grepolis vystrieda domaca slivka padesatstyrka :D :D a uz tu budem vazne ze len utok rabovacka a cafes .. a kazdy den tak asi len ..
 

DeletedUser

Hosť
prebratie mesta

čo znamená nový systém dobívania. Ja som hral len Gammu je taký istý ako tam alebo nie??? Mám hráča čo má povstanie ako mu pomôžem mám mu poslať podpory lebo my jeden hráč písal že je to nejak inak ako v Gamme ale ani on nevie ako to funguje.
 

DeletedUser

Hosť
Ahojte. Už pár dní sledujem toto fórum, túto sekciu pre deltu. Nezdá sa mi, že tu je 14 tisíc hráčov. Nechcem sa vnucovať, ani nič podobné, no mali by tu spamy a bany stále padať.

Začal som hrať pred dvoma týždňami, takto presne, večer. A konečne som vstúpil do prvej aliancie. No nechcem písať o nej a o sebe. Ide o to, že by som chcel vedieť o tomto svete viac. Čítal som posledné číslo Orákula a nevidel som tam žiadne info o tomto svete, aj keď vraj je určený informátor.

PS: Napíšte mi.
 

DeletedUser

Hosť
Dardy a kde si ?? :D Nehanbi sa ja som v AA a som na to hrdý...
 

DeletedUser

Hosť
Heh. Zatiaľ len v Elite, no ašpirovať budem aj ja na AA :)
 

DeletedUser

Hosť
Dardy tak zajtra ti príde pozvánočka ešte nie k nám ale do našej akadémky tam kde si tak s tími nemáme nič...
 

DeletedUser

Hosť
:( Nerob si srandu. Zase som sa dostal do fake aliancie? Síce je to tentokrát moja prvá, no v inej hre som sa tiež do takejto dostal.
No zatiaľ nesúri pozvanie. Prišiel som im aspoň trocha pomôcť a nemôžem zdrhnúť. No vážne som si myslel, že je to vaša akadémia, pretože to má Áresova Stráž v profile. No, ale ak je aj tá fake, tak potom už to má logiku.
 

DeletedUser

Hosť
Nerobím si srandu fake nefake neviem je to totiž akadémia našej akadémie, ktorú si naša akadémia spravila bez súhlasu nášho vedenia, tak ale my sme im povedali, že brániť ich nebudeme (tích najmenších) tak keď chcú nech si ich majú. :)
 

DeletedUser

Hosť
Teeeda. :D To som este nevidel aby si akademia robila akademiu. :D
 

DeletedUser

Hosť
Veru, ani ja.
Ktorí sa rátajú za najmenších? Veď oproti vám sme všetci rovnako malí.
 
Hore