Lions

DeletedUser3132

Hosť
luck ved nemusis preberat staci len vycistit :D aspon nazbieras KB a ja konecne tiez :D
 

DeletedUser

Hosť
to svedci o vasej schopnosti utocit ... :D len na mesta duchov kedze vsetko mate deff a tak sa neodvazite zautocit aj na nieco ine ako mesto duchov :D cooo??? :D a polovica nema dovolenku ale urcite narazas na kavolsa....

neboj Peto, Hannibal ante portas:):D Kavols je podľa mna dobrý hráč ale je natoľko namyslený že si nevidí na špičku svojho nosa. Len jedno ľutujem, že som resetol účet skorej ako bola posledná akcia na neho
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser3132

Hosť
no vidis netrebalo resetovat ucet vobec... :D ale sa divim ze tuna nieje nik odnas co tu musim nasu ally obhajovat SAM??? :(
 

DeletedUser

Hosť
no vidis netrebalo resetovat ucet vobec... :D ale sa divim ze tuna nieje nik odnas co tu musim nasu ally obhajovat SAM??? :(

Ty nemusiš obhajovať svoju alianciu, ja nehovorím niečo zlé o aliancii, ale čo si osobne myslím o kavolsovi. V GoF sú hráči ktorých si nesmierne vážim
 

DeletedUser3132

Hosť
no takto som to myslel nevravim ze je kavols bezchybny a ani ze ho poznam nejak velmy ale je to predsa zakladatel naj ally gamy :D takze viac na jeho obhajobu zatial nemam :/ a nastastie pre LIONS a Predators som odnich daleko (zartujem) ale ak by som bol k Vam blizsie nenudil by som sa tak na game a nehral sa s nejakymi KOW64 :D
 

DeletedUser2189

Hosť
ale vies peto,PM54 zalozil mino 0406 a pozri ako skoncil... podla mna to bol namysleny tupec co si myslel,ze dobyje gammu
 

DeletedUser3132

Hosť
PM54 tak dopadla vsetcy vieme preco brali hracov z kazdej strany hrac pod utokmy to neva hlavne ze ma body (napr. Atena, burton a spol.) a ztoho nic ine nemhlo vzniknut teda mohlo keby sa skor nerzpadli ak by nezosypali bola by sranda mozno :D
 

DeletedUser2189

Hosť
no po rozpade PM54 vznikli 4 skupiny:
1.skupina:hraci,ktori sa resetli,alebo nechali mrtvy ucet,lebo bez PM54 nechceli v hre pokracovat
2.skupina dobrych hracov s logickym myslenim a taktikou vytvorila spojenectvo IMPERIUM
3.skupina noobov a lam vytvorila spojenectvo ARISTOCRACY
4.skupina,ktora po rozpade presla do GoF,UW,Predators...
ja som v 4. skupine,nastastie som neskoncil v ARISTOCRACY:)
 

DeletedUser3132

Hosť
wotana ani nespomynaj ...! to je ma*or jak sa slusi a patri.. :D
 

DeletedUser2189

Hosť
ved on po.... diplomaciu medzi PM54 a UW,ja o tom viem vsetko,bolo to na internom fore... a ano,aj wotan sa tam pridal
 

DeletedUser2189

Hosť
v tomto urcite:) ale aspon sa ukazalo,ako je PM54 na prd,ked sa ma ist do boja:p
 

DeletedUser1879

Hosť
no nám on vždy vypisoval ako nás zničí a že z lions zachviľu skončí :D a to bol 2 moria od nás a ani to jedno mesto, čo pri nich tresky prebral tak ani to nevedeli obsadiť :D
 

DeletedUser

Hosť
Presmerujte všeobecné diskusie o svete gamma do Kaviarne, tu sa venujme LIONSu keď tak ;)
Zaujímalo by ma, či mutuus I. sa občas ozve, bol to fajn hráč, len nikdy nikto o ňom nevedel :eek:
 

DeletedUser1879

Hosť
no ako mutuus vždy bol veľmi aktívny a je aj naďalej, len je to deffkár ale svoje vždy odviedol ;) však mu napíš a pozdrav ho
 
Hore