Orákulum II - Diskusia

  • Zakladateľ témy DeletedUser4379
  • Vytvorené

DeletedUser4379

Hosť
jáj :D Tá moja slovenčina :D Vidno že mám 2 :-D Ale tie chyby sú preto pretože si to proste neuvedomím :) Takže tak no :-D Sorry posnažím sa viac :)
 

DeletedUser3132

Hosť
ja som sa smial, ja robim kopec chyb... :D ale uz sa lepsim, teda snazim, ale tak chcete to spravit ako kedysi ked bol Palantir ze vlastna stranka či?
 

DeletedUser4379

Hosť
Načo :-/ aj tak to nie je tá pravá káva :) ako sami hovorite ;)
 

DeletedUser

Hosť
4.- Kto je podľa teba legenda SK Grepolisu?

4. Legenda slovenskeho Grepolisu? Skor hraci, ktorych kvality si cenim asi: LancelotSVK, s ktorym sme sa vzdy navzajom vyhrazali, ze si zahrame spolu na jednom svete.



Óooo, tak tomu sa hovorí: "Stará láska nehrdzavie" :D

Každopádne si to od Skipiho moc cením, že si na mňa spomenul a ešte ako na prvého. Len škoda, že sme tie vyhrážky nesplnili, kto vie ako by to dopadlo, hrať pre zmenu spolu a nie proti sebe :)


Mimochodom: Zdravím všetkých :)

Palantír trochu zmena oproti tým dávnejším, ale aspoň vôla niečo spraviť tam je a to sa cení :)
Držím palce Členom Orákula, nech ich neopustí chuť a nech majú dostatok času na časopis, možno sa dočkáte ďalšieho čísla.




btw. pozdravujem "Holubičky" :eek:
 

DeletedUser1762

Hosť
Rovnako ako mnohí predo mnou som jednoznačne proti gramatickým chybám a veci ako "sú dobrý v obore" a "čítaťelia" mi ťahajú oko. Prečo to titulujete časopisom, ak sú tam takéto hnusné chyby?
 

DeletedUser3132

Hosť
Tak myslim že keby to pisal vo Worde tak by sa tie chyby zredukovali na čitatelny text a to by stačilo.. :)

vitaj Lanci... :)
 

DeletedUser

Hosť
Ahoj chalani :) Tu je Marshall :) Brat išiel na wc tak som sem vtrhol :D Správne ste odhadli mám zaracha a dokým sa nevyrieši ten problém tak tu nebudem.. Orákulum je hotové lenže brat je na svojom profily a ja to mám na svojom kde mám heslo.. (Problém v škole pretože v našej triede moji spolužiaci nemáju čo na zábave tak dávaju ľahké drogy iným do tašky v deň kontroly políciou)
 

DeletedUser

Hosť
môžeš kludne napísať že to neni ešte hotové :D prežili sme sklamanie o "ježiškovi", prežijeme aj toto , ne ? :D
 

DeletedUser1618

Hosť
Óooo, tak tomu sa hovorí: "Stará láska nehrdzavie" :D

Každopádne si to od Skipiho moc cením, že si na mňa spomenul a ešte ako na prvého. Len škoda, že sme tie vyhrážky nesplnili, kto vie ako by to dopadlo, hrať pre zmenu spolu a nie proti sebe :)


Mimochodom: Zdravím všetkých :)

Palantír trochu zmena oproti tým dávnejším, ale aspoň vôla niečo spraviť tam je a to sa cení :)
Držím palce Členom Orákula, nech ich neopustí chuť a nech majú dostatok času na časopis, možno sa dočkáte ďalšieho čísla.




btw. pozdravujem "Holubičky" :eek:

Ahoj Lanci :) Dúfam, že sa tie vyhrážky aj splnia, ja by som sa k Vám pripojila, keby ste si chceli ešte niekedy zahrať Grepolis :D Ale som vraj panovačná beštia, do vedenia ma nepúšťajte :D
(Ak sme tie holubičky my, ĎAKUJEME :D )
Ja členom Orákula taktiež držím palce, len sa ma už, pre Boha živého nesnažte zabiť. Ach, ak by som mala čas, kľudne by som Vám pomohla :(

Rovnako ako mnohí predo mnou som jednoznačne proti gramatickým chybám a veci ako "sú dobrý v obore" a "čítaťelia" mi ťahajú oko. Prečo to titulujete časopisom, ak sú tam takéto hnusné chyby?

!!! Presne. Nechcem aby to vyznelo, že sa do niekoho navážam.. Ale naozaj.. Do časopisu gramatické chyby nepatria. Kedysi som si myslela, že v knihách, časopisoch, atď... sa gramatické chyby nevyskytujú, a že ľuďom, ktorí píšu príspevky do novín, môžem dôverovať. (Myslím v tom, že majú všetko gramaticky správne, hehe :D) Nikto nie je neomylný, ale myslím, že by ste naozaj mali dbať na svoj písomný prejav, ak chcete, aby Vás niekto bral vážne. .. A ak chcete, aby boli všetci Vaši čItaTelia spokojní :)

Tak myslim že keby to pisal vo Worde tak by sa tie chyby zredukovali na čitatelny text a to by stačilo.. :)


vitaj Lanci... :)



Myslím, že by si sa čudoval, koľko gramat. chýb prehliadne aj Word :D Veľmi veľa :)
 

DeletedUser

Hosť
úprava, zlá téma, presunutie do Hostinca.
 
Naposledy upravené moderátorom:
Hore