Spojenectvo Forum Masters!

DeletedUser4379

Hosť
Ahojte všetci Grepolisáci a Grepolisačky. Rozhodol som sa žiť sen jedného starého vlka A.Grilmakina. Jeho sen je urobiť spojenectvo z ľudmi čo budú chodiť na fórum a budú aktívny a vždy budú stať pri sebe. Chcel to urobiť na každom svete a bohužiaľ sa to nikdy nepodarilo a preto prestal z hrou. Dúfam že toto sa už konečne podarí a že budeme žiť jeho veľký sen :)
Uvítal by som keby sa do tohto spojenectva pridali všetci z fóra a taktiež aj niektorý ktorý budú chcieť dobre začať. Vedenie budem ja a pokiaľ vám to bude vadiť vedenie sa zmení :) Hláste sa pridaním postu :) Teším sa na vás!!! :)
 

DeletedUser4917

Hosť
Zdravím rád sa pridám len napiš na aku svetovu stranu pôjdeš :D inak dúfam že ten svet bude čo najrýchlejší.
 

DeletedUser4379

Hosť
Pravde podobne pôjdeme na severo-východ alebo severo-západ :) ale skôr ten východ :)
 

DeletedUser4034

Hosť
Váš vedúci sa hlási do služby :D ....... marshall takže sa Xi ideš ?
 

DeletedUser3830

Hosť
rozhodnem sa pravdaže podľa chuti a nastavení :D len neh tu už víjde :D
 

DeletedUser1249

Hosť
Marshall tiež by som sa rad pridal mam dost skusenosti s grepolisom a vyzerá to tak že na Xi budem hrávať dosť aktívne. :)
 

DeletedUser4034

Hosť
Marhal kvoli tým nataveniam tu možno hrať nebudem ale ešte to zvážim :)
 

DeletedUser4034

Hosť
a 1 vojakov a este vzbura a este bez moralky ..... nocak je prefiš lebo to je vzbura a tá trvá 24 hod to mne nesedí ... vieš ja som na kompe väčšinov večer , takže vzburu budem vivolávať v tedy , ráno niekedy zase prejde vzbura do druhej fázy no ja budem v tedy v škole a Ol budem posielať do mesta yatrepaného podporami ... Tento systém u mňa je zlýýýý
 

DeletedUser4379

Hosť
a 1 vojakov a este vzbura a este bez moralky ..... nocak je prefiš lebo to je vzbura a tá trvá 24 hod to mne nesedí ... vieš ja som na kompe väčšinov večer , takže vzburu budem vivolávať v tedy , ráno niekedy zase prejde vzbura do druhej fázy no ja budem v tedy v škole a Ol budem posielať do mesta yatrepaného podporami ... Tento systém u mňa je zlýýýý

Veď ja hovorím len svoj názor :) Jasné že každému vyhovuje niečo iné :) vieš ako sa hovorí 100 ľudí 100 chutí
 

DeletedUser4917

Hosť
Inak na aku svetovú stranu ideš marshall ? ešte stále neviem lebo si písal že možno tam alebo tam kde na 100 percent ideš ? aby sme sa našli ? :D
 

DeletedUser4379

Hosť
To sa dohodneme ešte pretože som dostal nový nápad ako byť vždy informovaný o tom čo sa deje vo spojenectve :) Vytvoriť fb skupinu a tam budeme vždy písať to čo bude nové čo sa pripravuje a vždy budeme hneď informovaný :) Dúfam že to nebude problém dať fb :)
 

DeletedUser4917

Hosť
Tak napiš tvoje meno na fb ja si ťa pridam a napišem ti okay?
 

DeletedUser4379

Hosť
Matúš Marshall Daňo <--- Tu je a áno volám sa ako ten hokejista :D :) A dúfam že vm nevadí že bude vzbura na novom svete :/
 

DeletedUser4379

Hosť
Zmena je vždy dobrá :) :D čo vieš možno budeme ešte lepší ako v dobývaní :p
 
Hore